Ресторани у Рівному

Готель «Софія» — це готельно-ресторанний комплекс, розташований на виїзді з міста Рівне по трасі Рівне-Чоп, в селі Велика Омеляна. Готель виконана в традиційно українському стилі, а ресторан готелі Рівного пригощає смачною національною і європейською кухнею, стравами-гриль. Таке кулінарне розмаїття, а також краса природи, зелень і чисте свіже повітря сприяють приємному відпочинку і проведення часу.

Ресторан готелю «Софія» вибирають для різних заходів:

  • Масляної,
  • 8 Березня,
  • новорічних корпоративів,
  • Різдва та інших свят.

Із задоволенням проводять в цьому ресторані і весілля Рівне. Чому ж так затребуваний ресторан в готелі «Софія»?

Проведення весілля у Рівному у нас на вищому рівні!

Численні ресторани Рівне користуються величезною популярністю для проведення різних урочистостей, в тому числі і весіль. Звичайно ж, не залишаються осторонь і клуби Рівного, особливо для нетрадиційних та VIP заходів. Але «перебираючи» ресторани в Рівному, багато хто віддає перевагу ресторану в готелі «Софія». Його популярність криється в національному дусі. Українські мотиви в музиці, інтер'єрі і навіть обслуговуванні — це певна екзотика і особливість даного ресторану. Крім того, якщо вам необхідно провести в Рівному конференції, приїжджайте — не пошкодуєте!

Проведення весіль у Рівному в ресторані готелю «Софія» — це завжди:

  • оригінальна концепція проведення свята,
  • врахування всіх побажань клієнта,
  • підготовка спеціального святкового меню.

Шеф-кухар ресторану запропонує вам багате авторське меню, а персонал — оригінальну сервіровку банкетних столів і високий рівень обслуговування. Завдяки вишуканим інтер'єру, виконаному в українському стилі, мальовничій панорамі природи, а також кращому басейну в Рівному — ви зможете провести ідеальний і веселе свято.

 

Забронювати номер
Дата поселення:
Дата виселення:
К-сть чоловік:
К-сть номерів:
* — поля обов'язкові для заповнення